Ohlédnutí za III. ročníkem Rumchalpského trojboje

První listopadová sobota byla na naší potápěčské základně ve znamení III. ročníku Rumchalpského trojboje - soutěže, která prověří komplexně dovednosti každého potápěče. Počasí sice soutěžícím ani organizátorům moc nepřálo, ale viditelnost ve vodě byla naprosto úžasná a usnadnila tak splnění první disciplíny - podvodní navigace.
Tentokrát našly všech pět bójí ve správném pořadí tři týmy a o vítězi tak musel rozhodnout čas. Ten měl nejlepší tým loňských vítězů ve složení Jan a Michal Mikšíkovi. 
Ve druhé disciplíně, statické apnoi, padly opět velmi hodnotné výkony. A to nejen od bratrů Mikšíků, kdy se Michal přiblížil ke svému loňskému rekordu 4min a 47sec, který bohužel nepřekonal. Ale za zmínku určitě stojí i výkon týmu otce a syna Holubových, kdy Petr Holub mladší vydržel na nádech 3min 19sec!
Ve třetí disciplíně, hodu polenem, byl nejlepší tým ve složení Tomáš Pelc a Petr Herza, kdy Tomáš hodil jasanové poleno 7,6m daleko a vytvořil tak rekord soutěže. 

Okolo druhé hodiny odpolední pak bylo na řadě vyhlášení vítězů a předání cen.
Na prvním místě se umístil tým bratří Mikšíků a získal hlavní cenu - poukaz v hodnotě 4000,-Kč na potápěčské křídlo PIRATE.
Druhé místo vybojoval tým Tomáš Pelc a Petr Herza. Ti si ze soutěže odnesli poukaz v hodnotě 3000,-Kč na potápěčský kurz firmy Naui CZ a SK.
Na třetím místě skončili Petr Holub starší a Petr Holub mladší a získali tak poukaz v hodnotě 2000,-Kč na podoblek firmy PIRATE.
Každý z účastníků soutěže obdržel hodnotné ceny od firmy Autocentrum Jičín.    

Velmi děkujme sponzorům:
GENERÁLNÍ SPONZOR:        firma Pirate Czech s.r.o.
HLAVNÍ SPONZOŘI AKCE:    firma Naui CZ a SK a Autocentrum Jičín
MEDIÁLNÍ PARTNER:            magazín OCEÁN

a zejména všem soutěžícím za krásné sportovní zážitky a těšíme se na vás opět za rok.
 

IV. ročník Rumchalpského trojboje se uskuteční 8.10.2016!